KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989215
nr 1298 9215
Astrid Munthe de Wolfe
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Landskap. Olja på duk, signerad. 45x54 cm
Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:44:00
350 kr
400 kr
450 kr
Astrid Munthe de Wolfe
Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe